KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 13521432
nr 1352 1432
Annie Boberg
(f. 1948), Sverige
Signerad, daterad 1967. Collage på duk, 60x60 cm
Annie Boberg, svensk konstnär född 1948.
måndag 5 oktober 2020
kl 20:57:16